O nas

Marzysz o własnej stronie internetowej, ale obawiasz się wysokich kosztów i skomplikowanych procesów technicznych? Dobrze trafiłeś! Nasza firma udostępnia kompleksową infrastrukturę do tworzenia stron www, włączając w to subdomenę, certyfikat SSL, serwer oraz gotową stronę internetową.

Dzięki naszej ofercie, możesz mieć swoją własną stronę w zaledwie 5 minut, bez konieczności angażowania dużych środków finansowych i wiedzy technicznej. Nasza platforma jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, więc nie musisz się martwić o skomplikowane procesy tworzenia strony.

Jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci osiągnąć sukces w Internecie. Skorzystaj z naszej usługi już dziś i przekonaj się, jak prosto i szybko można stworzyć swoją własną stronę www!

Zapraszamy do skorzystania z usługi!

Zasoby

Korzystamy z serwerów firmy HP. Sprzęt ten jest sprzętem sprawdzonym i niezawodnym. Wszystkie serwery posiadają zdublowane zasilanie, które automatycznie przełącza się po awarii jednego z nich. Wszystkie dane są zapisane i przechowywane na kilku dyskach jednocześnie dzięki czemu awaria jednego z nich powoduje automatyczne przejście na pracę z dysku rezerwowego. Również każdy serwer posiada zabezpieczenie w postaci awaryjnego zasilania. A w przypadku dłuższej przerwy w dostawach prądu automatycznie uruchamia się własne źródło zasilania w postaci agregatu.

Sprawdź szybkość działania naszych serwerów!

Oszczędzanie

Największą zaletą naszej usługi jest jej niski koszt. Dzięki zoptymalizowanym działaniom za niewielką kwotę zaledwie 123 zł brutto na rok otrzymują Pastwo wszystko co potrzeba do posiadania własnej strony www. W kwocie 123 zł otrzymają Państwo własną stronę www a dokładnie jej szablon który dzięki systemowi zarządzania treścią CMS w łatwy sposób będą mogli Państwo dostosować do swoich potrzeb. Dodatkowo strona zostanie zabezpieczona certyfikatem SSL dzięki czemu wszystkie przesyłane dane między stroną a serwerem będą bezpieczne.

Wszystko co trzeba do posiadania własnej strony www!

Z czym pracujemy

Całość projektu obsługujemy sami. Zaczynając od wdrożenia darmowego systemu zarządzania treścią jakim jest WordPress dzięki któremu klient może w łatwy i przyjazny sposób wprowadzić odpowiednie zmiany na swojej stronie. Jeżeli zajdzie potrzeba klient ma do dyspozycji pełne wsparcie działu technicznego.

Sprawdź czym jest WordPres, jak się z niego korzysta i jak działa!